Grzejniki łazienkowe z podłączeniem bocznym

Nazywamy się egrzejniki.eu i jako lider w zakresie rozwiązań grzewczych jesteśmy otwarci na nowości rynkowe i bardzo elastyczni, co w połączeniu z wyobraźnią naszych klientów skutkuje powstawaniem niezwykle oryginalnych, nowatorskich i designerskich grzejników, które są niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju. Nasze grzejniki są dostępne w różnych modelach i wersjach kolorystycznych. Każdy typ charakteryzuje się innymi właściwościami i odznacza się licznymi, właściwymi sobie zaletami, dzięki czemu na naszej stronie WWW każdy znajdzie coś dla siebie. W naszej ofercie znajdują się między innymi grzejniki łazienkowe boczne, które pasują do nowoczesnego stylu urządzania wnętrz. Są łatwe z montażu i można je łatwo dopasować do innych elementów wyposażenia, na przykład do szklanych kabin prysznicowych lub dużego, łazienkowego lustra.

G G
Producent: LUXOR
Cena: 230,00 zł
szt.
zobacz więcej
LUX-GP LUX-GP
Producent: LUXOR
Cena: 293,00 zł
szt.
zobacz więcej
P P
Producent: LUXOR
Cena: 230,00 zł
szt.
zobacz więcej
S S
Producent: LUXOR
Cena: 181,00 zł
szt.
zobacz więcej

Wyjątkowy grzejnik łazienkowy z bocznym zasilaniem

Nazywamy się egrzejniki.eu i jesteśmy firmą działającą na rynku w Polsce od pięciu lat. Zdążyliśmy nabyć doświadczenia i świetnie orientujemy się w obowiązujących trendach – tym bardziej, że chętnie stawiamy na nietypowe, designerskie rozwiązania. W ofercie posiadamy między innymi grzejniki szklane, drabinkowe, i dekoracyjne oraz grzejniki łazienkowe z podłączeniem bocznym. W ciągu pięciu lat rzetelnej pracy zyskaliśmy szerokie grono klientów, dla których wciąż poszerzamy dostępny na stronie internetowej asortyment. Posiadamy wszystkie produkty najlepszych polskich producentów, dzięki czemu możemy Państwu zagwarantować najwyższą jakość asortymentu oraz sprawdzony, długoletni system gwarancyjny.

Komfortowe grzejniki łazienkowe z podłączeniem bocznym

Nasze rozwiązania grzewcze są niezwykle wygodne – od montażu po ustawianie temperatury! Dla jeszcze większej wygody użytkowania można je zintegrować z nietypowymi programatorami czasowymi, które z kolei umożliwiają dokładne ustawienie pożądanej temperatury grzania w cyklu całego dnia. Nowoczesne grzejniki łazienkowe (podłączenie boczne) są wyposażone w termostaty elektroniczne, które mogą być programowane pilotem, lub termostaty bezprzewodowe (które z kolei mogą zostać instalowane na ścianie). Termostaty bezprzewodowe obsługują jeden lub większą liczbę grzejników, co jest niezwykle wygodne i praktyczne. Są proste w użytkowaniu i łatwe w montażu. Dzięki symetrycznej budowie każdy grzejnik dostępny w naszym sklepie internetowym może być montowany w dowolnej konfiguracji.

Konstrukcja naszych rozwiązań grzewczych to połączenie funkcjonalności z najwyższą estetyką –umożliwiają one suszenie i ogrzewanie ręczników, a dzięki wielofunkcyjnej stylistyce każdy kaloryfer łazienkowy z bocznym podłączeniem z łatwością staje się gustowną częścią Państwa łazienki. Grzejnik tego typu posiada możliwości podłączenia grzałki elektrycznej, dzięki czemu jest uniwersalnym sposobem na dostarczanie ciepła. W tej wersji (dzięki standardowemu rozstawowi przyłączy) doskonale zastępuje starsze modele grzejników, które kojarzą nam się z dużymi kaloryferami z żebrami.

Grzejnik łazienkowy z bocznym zasilaniem, czyli komfort i wygoda użytkowania

Jako specjaliści w dziedzinie ogrzewania uważamy, że każdy system grzewczy w łazience powinien zostać oparty na urządzeniach, które charakteryzują się sprawnym i bezawaryjnym działaniem. Nie bez znaczenia są też szerokie możliwości montażowe. Wszystko to zapewniają dostępne w naszej ofercie grzejniki łazienkowe (boczne zasilanie). Wygodne podłączenie boczne sprawia, że znajdą one zastosowanie w każdej łazience.

Polecane przez nas grzejniki generują ciepło w sposób równomierny, a dzieje się to za sprawą profesjonalnego rozstawu rurek. Dzięki temu Państwa łazienka może zostać ogrzana w całości, co pozwala na sprawne i wygodne suszenie ręczników (w wersji drabinkowej puste przestrzenie między rurkami mogą pełnić również rolę wieszaków). Właśnie dlatego grzejnik łazienkowy z bocznym zasilaniem to rozwiązanie bardzo nowoczesne i praktyczne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl