Regulamin

1. Właścicielem sklepu internetowego www.egrzejniki.eu (zwanym dalej Sklepem Internetowym) jest BORWOOD Maciej Borowicz ul. Władysława Broniewskiego 8D/23 NIP: 5542588334

2. Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe wypełnienie przez Klienta formularza rejestracji, który jest udostępniony na stronach sklepu internetowego.

3. Przyjęcie zamówienia do realizacji może wymagać potwierdzenia telefonicznego przez pracownika sklepu internetowego.

4. Ceny towarów znajdujących się w Sklepie Internetowym są podane w złotych polskich i zawierają podatek VAT (są cenami brutto).

5. Dane osobowe podawane podczas rejestracji Klienta są wykorzystywane przez eGrzejniki, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 101 poz. 926 z 2002 r. – tekst jednolity) i nie będą udostępniane innym podmiotom za wyjątkiem organów państwowych do tego uprawnionych. Klient ma prawo do wglądu, modyfikacji i usunięcia swoich danych osobowych.

6. Wszystkie dane osobowe są chronione przed dostępem osób trzecich.

7. Dla zamówień realizowanych przedpłatą, maksymalny termin realizacji zamówienia, liczony od dnia potwierdzenia wpłaty do dnia wysłania towaru, wynosi do 7 dni roboczych (w większości przypadków zamówienie jest realizowane do 3 dni roboczych).

8. W przypadku wyboru przez klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.

9. Dla zamówień realizowanych płatnością przy odbiorze, maksymalny termin realizacji zamówienia, liczony od dnia przyjęcia zamówienia do dnia wysłania towaru, wynosi do 7 dni roboczych (w większości przypadków zamówienie jest realizowane do 3 dni roboczych).

10. W przypadkach szczególnych termin realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu. Każdorazowo Klient jest informowany o takim przypadku i ma prawo odstąpić wówczas od dalszej realizacji zamówienia.

11. W wyjątkowej sytuacji zastrzegamy możliwość wstrzymania realizacji zamówienia w przypadku braku towaru lub jego wycofania z rynku.

12. Klient ma możliwość dokonania zwrotu zakupionego towaru w terminie 14 dni od daty jego otrzymania (decyduje data nadania listu przewozowego). W celu dokonania zwrotu niezbędne jest wcześniejsze potwierdzenie tego faktu. Towar należy zwrócić w stanie niezmienionym (w zapieczętowanym opakowaniu) i kompletnym (wraz z gwarancją, dokumentacją i akcesoriami dodatkowymi). Zwracany towar nie może nosić śladów używania ani nie może być w żaden sposób zniszczony. Koszty wysyłki zwrotnej pokrywa Klient. W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą, sprzedający dokona zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

13. Nie wyklucza się możliwości produktów konfigurowanych indywidualnie lub sprowadzanych na specjalne zamówienie. W przypadku towarów, które eGrzejniki uzna za nietypowe lub w przypadku pojedynczej transakcji, może być wymagana wpłata zadatku. Wysokość zadatku ustalana jest indywidualnie. W przypadku zamówienia realizowanego z zastosowaniem zadatku termin na wywiązanie się z umowy wynosi 30 dni dla obu stron.

14. Za zamówiony towar można zapłacić:

 • gotówką przy odbiorze towaru (po potwierdzeniu telefonicznym);
 • przelewem bankowym;
 • przelewem natychmiastowym
 • kartą płatniczą: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro

15. Zamówione produkty dostarczamy wyłącznie na terenie RP za pośrednictwem firmy kurierskiej.

16. Zamówienia o wartości większej niż 1.700,00 zł brutto, płatne przelewem, wysyłamy na koszt własny za pośrednictwem firmy kurierskiej.

17. Koszt transportu wyliczany jest automatycznie przy zamawianiu towaru i zostaje podany do wiadomości kupującego.

18. Sprawdzenie towaru w obecności kuriera jest obowiązkowe. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń przesyłki należy niezwłocznie skontaktować się telefonicznie z firmą eGrzejniki - pracownik sklepu udzieli wskazówek jak prawidłowo wypełnić protokół szkody. Spisanie protokołu szkody w obecności kuriera jest obowiązkowe. Oprócz spisania protokołu, obowiązkowe jest wpisanie w uwagach na liście przewozowym - "przesyłka uszkodzona - spisujemy protokół".

W przypadku przesyłki bez pobrania sprawdzenie towaru następuje po podpisaniu listu przewozowego. W przypadku przesyłki pobraniowej sprawdzenie następuje po dokonaniu zapłaty i podpisaniu listu przewozowego.

19. Jeśli przesyłka wysyłana za pośrednictwem firmy kurierskiej nie zostanie odebrana przy pierwszej próbie dostarczenia, Klient zobowiązany jest do pokrycia dodatkowych kosztów dostarczenia towaru za każdą następną próbę i koszty przechowywania paczki.

20. Towar dostarczany jest wraz z dokumentem gwarancyjnym oraz z fakturą VAT lub paragonem fiskalnym.

21. Uprawnienia z tytułu gwarancji należy wykonywać zgodnie z warunkami zamieszczonymi na karcie gwarancyjnej.

22. Oferowane przez nas produkty są objęte gwarancją:

 • 5 lat na powłokę grzejników we wszystkich kolorach palety RAL i specjalnych.
 • 3 lata na powłokę grzejników chromowanych.
 • 10 lat na szczelność grzejników.
 • 2 lata na grzałki

23. Numer telefonu do kontaktu: +48 799 209 120

24. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online w zakresie płatności szybkimi przelewami jest PayPro S.A.

25. Klient ma możliwość odstąpienia od umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny

26. Warunki zwrotu towaru:

Zwrot należy kierować na adres:

BORWOOD Maciej Borowicz

ul. Świdnicka 7

87-100 Toruń

 • towar nie może być używany, nosić żadnych śladów użytkowania
 • klient ma prawo zwrotu bez podania przyczyny w terminie do 14 dni od momentu złożenia zamówienia
 • w przypadku zwrotu klient sam organizuje wysyłkę towaru
 • w przypadku gdy przesyłka dotrze do nas uszkodzona zwrot nie będzie akceptowany
 • po odbiorze przesyłki zwrócimy środki pieniężne w ciągu 7 dni roboczych

27. Reklamacje są rozpatrywane w ciągu 14 dni, a szczegółowe informacje są dostępne w zakładce "Reklamacje"

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium